O mně / kontakt

Martin „muffin“ …tak to jsem já.

Napsat něco o sobě samém je trochu zvláštní a může to byt velmi subjektivní, ale budu se snažit to napsat trochu stručně.

Před třemi lety (2012) jsem založil společnost s pekařskými potřebami (BA&CON pack s.r.o. / www.baconpack.cz). V roce 2014 jsem spustil nový eshop, ale pořád jsem měl potřebu se nějak více rozvíjet. Tím že se pořád pohybuji mezi pekárnami, cukrárnami, kavárnami a restauracemi, tak jsem se rozhodl pro vlastní „food blog“. Jak se to říká…pracovní postižení? Tak přesně tohle mne trochu zasáhlo a vaření nebo pečení se stalo nedílnou součástí mého každodenního života. Když už se něco povede, tak proč to nehodit na „net“ a navíc to je  v dnešní době velice trendy. Když sedím v kavárně a pozoruji lidi okolo, tak na prvním místě je udělat „selfíčko“ s kávou a až poté zjistit, jak ten nápoj vlastně chutná…trochu zvláštní doba.

Jsem velikým fandou farmářských trhů a odpůrcem hyper/super marketů, ale v tom jsem trochu pokrytec, protože tam nakupuji také. Snažím se to ale maximálně omezovat. Pokud to jde, základní zeleninu si vypěstuji na zahradě.

Moje nejoblíbenější jídlo? Úžasná otázka, na kterou je velice těžké odpovědět. Nejsem extra vybíravý, ale potrpím si na kvalitě a způsobu podávání. Pokud bych měl odpovědět, tak řepová polévka s luštěninami, hovězí líčka na víně s bramborovo mrkvovým pyré a jako desert čokoládová muffina. Ano, myslíme tu samou. Po okraji krásně křupavou a uvnitř pěkně tekutou čokoládou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *